OTA MEIHIN YHTEYTTÄ

Älä epäröi ottaa yhteyttä meihin, autamme sinua mielellämme.

TYYTYVÄISET ASIAKKAAT

NOPEA ASIAKASPALVELU

TILAA ENNEN KLO 16.00

TOIMITUS PÄIVÄ JÄLKEEN

TUKI KLO 08–17

LYHYET ODOTUSAJAT

TUKI MAILA

JA ERITYISET TIEDOSTOT

OSOITE

Gränsbovägen 6

152 42 Södertälje, Ruotsi

PUHELIN

+468-646 94 01

(Ma-pe klo 8.00–17.00)

EKONOMI

För ekonomi & fakturafrågor

ekonomi@knutwall.com

MYYNTI

Björn Erlandsson

Försäljning Syd/Danmark (Skåne, Blekinge, Småland)

+4670-717 95 85

bjorn@knutwall.com

Annika Hunnanmaa

Innesälj/Norrland

+4672-012 31 01

annika@knutwall.com

Robert Andersson

Region Mitt (Östergötaland/Mälardalen/Värmland)

+4670-267 89 50

robert.andersson@knutwall.com

Ola Wikstrand

Försäljning Väst (Västra Götaland/Halland)

+4673-984 81 49

ola@knutwall.com

Fredrik Modh

Myyntipäällikkö Nordic

+4676-877 33 77

fredrik@knutwall.com

TUOTANTO

Roberth Ahlbeck

Operatiivinen johtaja

+468-646 94 01

robert@knutwall.com

Baran Efe Karanfil

Tuotanto

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Rickard Lindgren

IT

08-646 94 01

rickard@knutwall.com

Maximilian Berglund

Orderhantering

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Adam Rosén

Tuotanto

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Alex  Karlsson

IT

08-646 94 01

info@knutwall.com

Lisa Bollner

Tuotanto

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Leon Malkoun

Tuotanto

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Gustav Arkbåge

Tuotanto

+468-646 94 01

info@knutwall.com

William Rosén Nyberg

Tuotanto

08-646 94 01

info@knutwall.com

Heräsikö sinulla kysyttävää? Soita meille numeroon +468-646 94 01

Osoite

Gränsbovägen 6

152 42 Södertälje, Ruotsi

Yhteystiedot

(+46) 08-646 94 01

order@knutwall.se

Aukioloajat

Mån-Fre 07.00-17.30

La/su: suljettu

Tekijänoikeudet: Knut Wall Marking Systems AB 2020